Baoji Xinlian Titanium Industry Co.، Ltd. در پایگاه ملی صنایع پیشرفته و فن آوری جدید واقع شده است که در "دره تیتانیوم" چینی، شهر باجی تاسیس شده است. شرکت ما یک شرکت تکنولوژیکی و نوآورانه تخصصی در زمینه تحقیق، تولید و ماشینکاری انواع تیتانیوم یا فلزات نادر است.

محدوده کسب و کار ما شامل: Ti پیچ، پیچ و مهره Ti، اتصالات استاندارد Ti، میله های Ti، Ti سیم، هدف Ti، تی فلنج، قطعات مختلف ماشین آلات Ti، صفحه Ti، Ti لوله، آرنج و دستگاه های Ti. محصولات ما به طور گسترده ای در زمینه های پتروشیمی، الکترولیز و گالوانیزه، ساز و کار کشتی، آب شیرین آب دریا، لوازم ورزشی و صنایع دستی تایلندی استفاده می شود.

شرکت ما دارای ماشین آلات تراش CNC، ماشین اره، ماشینکاری، پانچ، دستگاه خسته کننده، ماشین فرز، دستگاه های CNC و دیگر تجهیزات پردازش مکانیکی است. از طریق سالها انباشت و توسعه، شرکت ما همیشه با روش فراملی با کیفیت در حال اجرا است، با تاکید بر به روز رسانی همزمان از فن آوری و دستگاه. ما با توجه به استاندارد ملی، استاندارد بین المللی و استاندارد صنعت در زمینه فن آوری دقیق مطابقت داریم، در عین حال به آموزش و جذب تکنسین های عالی توجه می کنیم. به منظور رضایت مشتریان داخلی و خارجی ما، شرکت ما به طور فزاینده ای تجهیزات جدیدی را اضافه می کند. در حال حاضر فرآیند ماشینکاری ما جامع تر است، ظرفیت تولید می تواند تقاضای ماشینکاری مختلف را برآورده کند.

در حال حاضر، شرکت ما به طور فعال وارد سیستم ISO9001: 2000 سیستم مدیریت کیفیت است. ما تمامی مقررات مربوط به خرید مواد خام، فرایند تولید، بازرسی، تحویل و پس از فروش را براساس استاندارد ISO تنظیم می کنیم. به طوری که برای اطمینان از کیفیت محصول و همچنین توسط مشتریان بیشتر و بیشتر پذیرفته شده است.

Baoji Xinlian Titanium Industry Co.، Ltd. "به عنوان فلسفه مدیریت ما،" صادقانه و قابل اطمینان، خودمراقبتی، کیفیت برتر، تلاش برای بهترین "، با همکاری با مشتریان سراسر جهان در شرایط برنده موفق،" با هم همکاری می کنند " آینده متقابل ما روشن است!